Spolehlivá
vnitrostátní nákladní doprava

Jestliže potřebujete přepravit jakýkoliv náklad po České republice, jste na správné adrese. Naše společnost je specialista v oblasti vnitrostátní nákladní doprava. Přepravíme vše, co potřebujete. Nabízíme přepravu od malých nákladů do 1,3 tuny, přes větší několikatunové až po kamionovou dopravu do 25 tun.

Mezinárodní nákladní doprava za příznivé ceny

V oblasti mezinárodní nákladní dopravy nabízíme plně profesionální služby našeho týmu. Vozový park pravidelně servisujeme, abychom dopravovali Vaše zboží vždy na přesně čas. Naše vztahy se zákazníky fungují na bázi individuálního přístupu - můžete nás využívat jednorázově či dlouhodobě v rámci pravidelných přeprav.


Zkušení a zodpovědní dispečeři a řidiči

Všechny naše vozy jsou samozřejmě vybaveny: mobilními telefony, satelitními navigacemi, havarijním pojištěním, pojištěním úmluvy CMR a pojištěním z odpovědnosti.

Využíváme vlastních vozů

...čímž se minimalizuje riziko poškození nebo ztráty, časové ztráty a nespolehlivosti.

Zkušenosti již od roku 1995

...s přepravou po České Republice a do Německa, Rakouska, Portugalska, Španělska, Itálie, Švýcarska, Francie, Velké Británie, Švédska, Norska, Dánska, Holandska, Belgie, Lucemburska, Polska, Slovenska a Maďarska.

Dokážeme zajistit přepravu zásilky včetně dokumentů, překládky, uskladnění a pojištění z místa nakládky až na místo určení.

Hledáme řidiče C, CE!

Rozšiřujeme vozový park!

Nabízíme:

  • Práce v rozvíjející se firmě

  • Výhodné platové podmínky!

Pro více informací nás kontaktujte na čísle +420 777 230 313


Kontakt